...

توسعه وب پیشرفته/RIA


خدمات توسعه پیشرفته وب در دابا با هدف اجرای برنامه های کاربردی پویا که به نیازهای رو به رشد کسب و کار در وب منجر می شود، می باشد. تخصص و تجربه ما اجازه ارائه توسعه هایی با هر درجه از پیچیدگی از یک اسکریپت ساده تا برنامه های کاربردی پیچیده را منجر می شود. گروه نرم افزار دابا با استفاده از زبان های برنامه نویسی مختلف و بهره بری از پایگاه داده و برنامه نویسی پیشرفته همراه مشتریان دابا در توسعه و تحقق اهداف آنان، خواهد بود.

طراحی رابط- طراحی دوباره:


دابا مشتریان خود را در ارائه ی خدمات حرفه ای توسعه و نگهداری وبسایت تبلیغاتی (بروشور) تا پرتال های چندین منظوره همراهی می نماید. طراحی مجدد و توسعه وبسایت متناسب با کسب و کار و تخصص مشتریان دابا با بهره گیری از تخصص ما، این امکان را فراهم نموده است تا بتوانیم هر گونه خواسته مشتریان دابا را درزبان های برنامه نویسی آزاد پشتیبانی نماییم و ارائه کاملی از نمایش و ساختار وبسایت برای مشتریان خود ارائه دهیم.

ثبت دامنه/میزبانی خدمات:


انتخاب میزبان وب مناسب باعث اعتماد بازدیدکنندگان به ارائه ی محتویات از سراسر جهان با سرعت مناسب و به طور مداوم در هر لحظه از روز می شود. با دابا شما میزبانی امن و پشتیبانی با آپ تایم 99% را در دسترس خود خواهید داشت.